ESNC 2018 – edycja polska | Spotkania informacyjne
166
page-template-default,page,page-id-166,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,elementor-default,elementor-page elementor-page-166
Dowiedz się więcej!
Spotkania informacyjne
Nasi przedstawiciele prowadzą dedykowane webinary i pojawiają się w największych ośrodkach miejskich w Polsce, aby przekazać Tobie informacje o konkursie, jego zasadach i przebiegu, wyjaśnić podstawy działania systemów GNSS i opowiedzieć o przykładowych aplikacjach konkursowych.
Na terenie całej Europy będą się również odbywały międzynarodowe wydarzenia poświęcone konkursowi, jak spotkania kick-off, warsztaty, czy też spotkania poświęcone nagrodzie specjalnej University Challange. Więcej informacji na stronie międzynarodowej konkursu.
 

Webinary - czyli spotkania online, rejestracja:

Poprzednie spotkania

Webinary - czyli spotkania online:

9 lipca 2018 r.
19 lipca 2018 r.
26 lipca 2018 r.

16 lipca 2018
godzina 18:00
Krakowski Park Technologiczny

Podczas spotkania zostaną przekazane informacje o konkursie, jego zasadach i przebiegu, wyjaśnione podstawy działania systemów GNSS oraz przedstawione przykładowe aplikacje konkursowe.

02 lipca 2018
godzina 16:15
Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Warszawskiej

Sala T1

Spotkanie organizowane wspólnie ze Studenckim Kołem Astronautycznym. Podczas spotkania zostaną przekazane informacje o konkursie, jego zasadach i przebiegu, wyjaśnione podstawy działania systemów GNSS oraz przedstawione przykładowe aplikacje konkursowe.

19 czerwca 2018
godzina 17:30
Startup Poland Camp Rzeszów #2

Czeka nas naprawdę kosmiczny event z prelegentami nie z tej Ziemii! Podczas drugiej edycji Startup Poland Camp Rzeszów skupimy się na lotnictwie i kosmonautyce.

26 maja 2018
godzina 12:00
Bałtyckie Bitwy Robotów

Odwiedzający będą mieli okazję posłuchać prelekcji dotyczących projektów studenckich i komercyjnych z zakresu robotyki, podziwiać zmagania zawodników, zagłosować na faworyta konkurencji Freestyle. Jest to także dobra okazja aby zgłębić swoją wiedzę z zakresu robotyki. 

25 maja 2018
godzina 15:00
Hackaton ActInSpace

Podczas konferencji zostanie zaprezentowana pełna ścieżka pracy z danymi satelitarnymi: od możliwości ich pozyskiwania, poprzez sposoby wykorzystania ich w nauce, a następnie przekucie w komercyjny biznes.