ESNC 2018 – edycja polska | Partnerzy
112
page-template-default,page,page-id-112,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,elementor-default

Partnerzy

 

[/four_col_col4] [/elements_animation]

Sponsorzy nagród

Business Link powstał z myślą o ludziach, których pasją jest tworzenie innowacyjnych produktów. Wyselekcjonowaliśmy kilkadziesiąt usług, których potrzebuje rozwijająca się firma. Wybraliśmy najlepsze i połączyliśmy je w jeden program. Tak powstał Pakiet Akceleracji Business Link, najlepszy pakiet usług dla biznesu, dzięki któremu w zasięgu ręki masz dostęp do wszystkiego czego potrzebujesz, by wprowadzić swój biznes na kolejny poziom.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą ekspercką z branży geoinformatycznej. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu systemów informacji przestrzennej, systemów informatycznych, teledetekcji i technologii GNSS. W oparciu o wiedzę i doświadczenie z powodzeniem realizujemy liczne usługi dla szerokiego grona naszych klientów takich jak instytucje państwowe, samorządowe, ośrodki naukowe czy firmy sektora prywatnego.

Pomorskie Centrum Przetwarzania Danych Sp. z o.o. (PCPD) to trójmiejska firma technologiczna, której głównym celem jest wspieranie organizacji Klientów w kompleksowym zarządzaniu zaawansowaną infrastrukturą techniczną znajdującą się w centrach przetwarzania danych (Data Center).

PCPD jest operatorem profesjonalnego Data Center, zlokalizowanego w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym z jego najnowocześniejszą infrastrukturą taką jak: podłoga techniczna, wydajny UPS z agregatem prądotwórczym, klimatyzacją i systemem gaszenia gazowego.

Patroni medialni

Crazy Nauka to najpopularniejszy i największy blog popularnonaukowy w Polsce. Co miesiąc naszą stronę odwiedza ponad 300 tysięcy osób, na Facebooku zgromadziliśmy ponad 50 000 fanów. Co sobotę o godzinie 21 prowadzimy naszą autorską audycję „Homo Science” w radiu TOK FM.

Miesięcznik Mobility to największy w Polsce magazyn poradnikowy poświęcony urządzeniom i aplikacjom mobil-nym. W każdym wydaniu czytelnicy odnajdują tematyczne rubryki dotyczące nowościrynkowych, aktualnych trendów i porad eksperckich. Technologiczny lifestyle omawiany na łamach miesięcznika opiera się o innowacje związane z ekosystemami domowymi i biu-rowymi.

Serwis RETAIL360.pl, miesięcznik Retail Trends Polska, i wydarzenia adresowane do osób decydujących o obliczu branży: Retail Technology Days oraz Retail Design Conference & Expo, stanowią unikalną platformę komunikacji b2b dla firm chcących dotrzeć do menadżerów wyższego szczebla w sektorze retail.

Dlaczego warto nas odwiedzać? Jest wiele powodów, na przykład: 1. Codziennie zamieszczamy porcję świeżych nowości ze świata komputerów i technologii. 2. Przedstawiamy sprawdzone poradniki. 3. Prezentujemy testy pojedynczych produktów i porównawcze. 4. Doskonałym źródłem wiedzy są blogi. 5. Na forum możesz również rozmawiać i wymieniać opinie z innymi użytkownikami.  6. Lubisz wygrywać? Odwiedzaj regularnie dział Konkursy.

Wizją Fundacji Rozwoju Branży Internetowej Netcamp jest stworzenie Doliny Krzemowej w Szczecinie. Naszą misją jest wspieranie rozwoju i integracja branży IT w regionie. Organizujemy inspirujące spotkania dla przedsiębiorców z branży IT, startupów i studentów zainteresowanych wykorzystaniem nowych technologi w biznesie.

„Programista” to miesięcznik skierowany do zawodowych programistów i członków zespołów IT. Naszym celem jest dostarczanie profesjonalnych i ciekawych materiałów, uzupełniających i poszerzających wiedzę naszych czytelników.

Nasze pismo adresujemy do czytelników, którzy poszukują ekskluzywnej i wysokiej jakości treści. Oprócz recenzji wybranych tytułów, znajdziecie dużo publicystyki, wywiady z twórcami gier, materiały retro, tematy okołogrowe oraz felietony.

Kariera Plus to innowacyjna marka na polskim rynku rekrutacyjnym, łącząca potrzeby najlepszych studentów i absolwentów i pracodawców. Jest efektem doświadczeń zdobytych na rynku i odpowiedzią na potrzeby pracodawców w zakresie zdobywania wiedzy o kandydatach i precyzyjnego dotarcia do grupy docelowej.

Publikujemy wiadomości ze świata GIS, geodezji, kartografii, nawigacji satelitarnej oraz urbanistyki. Dodatkowo znajdują się u nas m.in. oferty pracy, informacje o przetargach, przydatne adresy i telefony, kalendarium wydarzeń.

Startup Insider to portal internetowy oraz wydawany okazjonalnie (na potrzeby eventów i konferencji) magazyn dla startupów o startupach tworzony przez startupy.

Niezależny magazyn ukazujący się raz na 2 miesiące, którego misją jest inspiracja i dostarczanie informacji na temat biznesu, szczególnie związanego z nowymi technologiami.

REQ MAGAZYN to kwartalnik poświęcony tematyce z kilku obszarów, m.in.: inżynieria wymagań, inżynieria oprogramowania, zarządzanie projektami. Publikujemy artykuły również z dziedzin, które mają ścisły związek z inżynierią wymagań, takich jak psychologia, zarządzanie projektem, testowanie.

GEOFORUM jest portalem internetowym magazynu GEODETA, a także obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Oficjalny portal studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

iMagazine to jedyny na polskim rynku magazyn poświęcony komputerom, technologii oraz środowisku związanemu z Apple. Tworzą go profesjonaliści, jak i hobbyści, których łączy jedno – pasja i zamiłowanie do sprzętu z nadgryzionym jabłkiem.